16.9.17

SKŁADNIKI KOSMETYCZNE W PIGUŁCE ⬥ PLIK DO WYDRUKU

Hej Kochani!
Przygotowałam dla Was coś specjalnego :-) Ściągi do portfela idealne na włosowe, kosmetyczne zakupy! Myślę, że w taki sposób o wiele łatwiej będzie Wam nauczyć się podstaw, czyli na co zwracać uwagę w składach kupując poszczególne kosmetyki :-)

Składniki kosmetyczne w pigułce do wydruku


Przyznam, że ja najwięcej składników nauczyłam się prowadząc bloga, ponieważ przy recenzjach zawsze tłumaczę składy i Wam też bym polecała taki sposób. Wiem też, że gdyby nie to miejsce - nie chciałoby mi się dla siebie rozwiązywać tych składników o dziwnych nazwach, dlatego rozumiem Was w 100% :D Jednak teraz nie mam ani trochę problemu z odczytywaniem składu na szybko np. w drogerii. Oczywiście, zdarzają się dzikie nazwy, których nie rozumiem, ale są takie pojedyncze słówka, które zapamiętane dają bardzo dużo w szybkim rozszyfrowaniu :-) To wszystko znajdziecie w plikach do pobrania!


Wszystkie te ściągawki są na Google Drive, więc nie powinno być problemu z pobraniem :)

Jeśli chcecie pobrać pliki pojedynczo w PDF: PLIK NR 1 ⬥ PLIK NR 2 ⬥

Pliki polecam drukować z ustawieniem na wydruk kartki A4, czyli klasyczny. Pojedyncza ściąga ma rozmiar A5, czyli połowę. Wiem, że może być dla niektórych za duża, ale dbam o Wasz wzrok :D Zawsze można ściągi zgiąć w pół wkładając do portfela :-)

Składniki kosmetyczne w pigułce do wydruku


Powiem Wam, że z każdym dniem coraz bardziej jestem zafascynowana ilu z Was chce postarać się o jak najlepszy skręt i zawalczyć o swoje włosy! I myśląc o tym, że jestem jakąś tego częścią - czuję się niesamowicie :-)

Jeszcze co do tematyki dzisiejszego posta - jeśli macie pomysły na jakieś inne ściągi lub przydatne pliki do wydruku, let me know :-)

Buziak!

Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Cieszę się, że tu jesteś! ❤️️❤️️
Jeśli masz pytania - pisz koniecznie! 😊

Ja lub inne cudowne Kręconowłose, postaramy się odpowiedzieć! Pomagajmy sobie nawzajem w powiększaniu kręconej wiedzy! ❤️️

I pamiętaj! W LOKACH SIŁA! 😁😁😁