10.9.18

MAM KANAŁ NA YOUTUBE! 🎬 / TARGI BEAUTY DAYS & EKOCUDA

Być może już zauważyliście lub też nie, ale od ponad tygodnia możecie oglądać moje filmy na kanale na YouTube! Tak! Zdecydowanie potrzebowałam tego. Wielkiej zmiany i przede wszystkim poczucia świeżości i tego, że się rozwijam. Ostatnimi czasy zastygałam coraz bardziej i bardziej i otwarcie kanału to było najlepsze, co mogłam zrobić w obecnym momencie :-)Nagrywanie, montowanie i klikanie przycisku "Publiczne" daje tyle ekscytacji, że ciężko to opisać :D Potem następuje satysfakcja, gdy czytam komentarze, że udało mi się komuś pomóc. To jest nie do opisania :-)

Wiem, że niektórzy wolą czytać, niektórzy oglądać i słuchać. Ja już teraz wiem jedno: że wszystkim nie dogodzę, a filmy i język mówiony bardziej trafia do ludzi. Takie mam wrażenie. Jestem ciekawa czy się ze mną zgadzacie? Blog oczywiście pomógł ogromnej ilości osób, absolutnie z niego nie rezygnuję, ale potrzebowałam nowości i na dzień dzisiejszy chcę głównie postawić na kanał i jego rozwój - dzięki niemu również trafię do większej ilości kręconych odbiorców, którym będę mogła pomóc.

Na razie opublikowałam trzy filmy:

Koniecznie dajcie znać co sądzicie! :-) Również zachęcam do subskrybcji kanału, jeśli chcecie być na bieżąco :-)


We wrześniu i październiku szykują się dwa spore wydarzenia, w których wezmę udział!

21-23 września będę w Warszawie na targach Beauty Days, gdzie będę brała udział w Beauty Days Bloggers razem z innymi influencerami. Szykują się niesamowite dwa dni! 😍Czy ktoś z Was również tam będzie ?Zaś 20 października już po raz drugi wezmę udział w targach kosmetyków naturalnych Ekocuda w Gdańsku! Zeszłą edycję wspominam bardzo pozytywnie, także już nie mogę się doczekać :-)

Może ktoś jest chętny na spotkanie i pogaduchy?!Koniecznie dajcie znać co sądzicie o kanale i czy macie w planach pojawić się na Beauty Days lub na Ekocudach :-)

Buziak!
Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Cieszę się, że tu jesteś! ❤️️❤️️
Jeśli masz pytania - pisz koniecznie! 😊

Ja lub inne cudowne Kręconowłose, postaramy się odpowiedzieć! Pomagajmy sobie nawzajem w powiększaniu kręconej wiedzy! ❤️️

I pamiętaj! W LOKACH SIŁA! 😁😁😁