11.9.17

MÓJ FRYZJER ❖ CIĘCIE KRĘCONYCH WŁOSÓW NA SUCHO + EFEKT PRZED I PO

Hej Kochani!

Śmiało mogę stwierdzić, że ten post był najbardziej przez Was wyczekiwany. Naprawdę dostawałam masę pytań o dobrego fryzjera i o to gdzie ścinam swoje loki. Dużo dziewczyn już było u mojej fryzjerki, przyjeżdżały z różnych zakątków Polski, najdalej z Wrocławia ! (buziaki Gabrysiu! :*) :D

fryzjer do włosów kręconych


Sprawcą całego zamieszania jest pani Danka, moja fryzjerka, która została nazwana czarodziejką z nad morza i coś w tym jest!

Na moje szczęście i dziewcząt z Trójmiasta pracuje ona w salonie w moim mieście, w Wejherowie :-)

fryzjer do włosów kręconych

Pierwszy raz trafiłam do niej dzięki mojej koleżance Monice, która jest tak samo kręcona jak ja! I zawsze będę jej za to polecenie wdzięczna! :) :* 

fryzjer do włosów kręconych

Pamiętacie mój post o tym czym się kierować przy wyborze odpowiedniego fryzjera do kręconych włosów ? Tutaj się wszystko zgadza! Pani Danka sama ma kręcone włosy, wie jak loki reagują na mokro, wie o tym, że gdy włosy kręcone wyschną, są KRÓTSZE! Niby takie oczywiste, a wiele fryzjerów ma z tym problem.

fryzjer do włosów kręconych

Mało tego! Kręcone włosy ścina NA SUCHO! Potrafi również na mokro i nie ma to dla niej żadnej różnicy :-) Jednak fajnie jest przyjść z oklapniętymi umytymi włosami i wyjść z uniesioną szopką - jest ten efekt WOW! :-)

Pisałam już o pani Dance w tym poście z listą polecanych fryzjerów, ale nie omieszkam napisać o tym ponownie.

Dla mnie jest ona po prostu cudotwórcą i zbawcą i nie zrozumie tych zachwytów tylko ten kto nie ma kręconych włosów i nie wie co to znaczy problem z fryzjerem potrafiącym ścinać loki.

fryzjer do włosów kręconych

fryzjer do włosów kręconych

To właśnie ta osoba jako jedyna pierwszy raz w życiu idealnie nadała kształtu mojej fryzurze, już nie mówiąc, że przy okazji też od razu zwiększyła się objętość. Bardzo miła osoba, konkretna, uczciwa i szczerze mówi co myśli o włosach. I najważniejsze! 1 cm to 1 cm, a nie 10cm :D Myślę, że to istotne :-)

No i muszę wspomnieć jeszcze raz o tym, że już wiele kręconych dziewczyn u niej było z Gdańska, Szczecina, Torunia, Wrocławia... nie o wszystkich wizytach wiem, więc tych miast jest na pewno więcej :-)

Pani Danka przyjmuje w salonie kosmetyczno-fryzjerskim 'Iness' w Wejherowie.
Adres: ul. Sienkiewicza 2d
Numer telefonu - 608 551 028
Cena ścięcia - od 35 zł

fryzjer do włosów kręconych
Prostsza droga być nie może :-)

fryzjer do włosów kręconych


fryzjer do włosów kręconych

Dzień przed wizytą radzę umyć włosy, tak, by loki/fale były widoczne, w miarę zdefiniowane. Po ścięciu włosy są spuszone, sianowate z racji tego, że p. Danka dotyka całe włosy. Jednak już wtedy widać efekt, ostateczny jest po ponownym umyciu :-) Cięcie trwa góra 10-15 minut. Aby nie pomylić salonu Iness z salonem obok - tuż po wejściu do środka jesteśmy w solarium i musimy iść po schodach do góry do fryzjera :-)

fryzjer do włosów kręconychEfekty u innych Kręconowłosych, przed wizytą i po:
fryzjer do włosów kręconych

fryzjer do włosów kręconych

fryzjer do włosów kręconychfryzjer do włosów kręconychfryzjer do włosów kręconychfryzjer do włosów kręconychDziękuję pani Dance za wyrażenie zgody na napisanie tego posta :-)
Dziękuję Karolinie za wykonanie zdjęć! :* PS: Karolina wykonuje piękne makijaże! Zapraszam TUTAJ.

fryzjer do włosów kręconych


Jutro bądź pojutrze dodam tutaj zdjęcie swojej fryzury po umyciu włosów :-)

Buziak!
Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Cieszę się, że tu jesteś! ❤️️❤️️
Jeśli masz pytania - pisz koniecznie! 😊

Ja lub inne cudowne Kręconowłose, postaramy się odpowiedzieć! Pomagajmy sobie nawzajem w powiększaniu kręconej wiedzy! ❤️️

I pamiętaj! W LOKACH SIŁA! 😁😁😁