9.8.17

CURLY MADELEINE NA DISQUS! :-)

Hej Kochani!
Jako, że sporo komentatorów na moim blogu to są osoby Anonimowe, poczułam się w obowiązku wytłumaczyć co pozmieniałam w związku właśnie z miejscem do komentarzy. Otóż wprowadziłam na Curly Madeleine nowy system komentowania zwany Disqus :-)

Długo się nad tym zastanawiałam, bo kiedyś czytałam gdzieś w sieci, że przy instalacji Disqus, kasują się stare komentarze z Blogera. Na szczęście to przeszłość i można je importować.

Druga sprawa: obawiałam się, że osoby anonimowe nie mogąc pisać bez logowania się, przestaną komentować posty. Postaram się Was przekonać by do tego nie doszło :-)

Disqus to świetna platforma do monitorowania na bieżąco komentarzy. Mogę zarówno ja jak i Wy otrzymywać powiadomienie na e-maila o pojawieniu się nowego komentarza. Również możemy prowadzić dialog na bieżąco, nie jest on kontynuowany co kilka miesięcy, ponieważ Wam albo mi umknął komentarz.

Dla mnie kontakt z Wami jest najważniejszy i staram się odpisywać na wszystko i zawsze zastanawiałam się czy konkretna osoba nie zapomni i wróci na bloga przeczytać moją odpowiedź do komentarza, który napisała. Często tak nie było :-( Nierzadko też ja omyłkowo pomijałam jakiś komentarz w starych postach i przypadkiem znajdywałam go dopiero po paru miesiącach..

Męczyło mnie też wieczne siedzenie na bloggerze i odświeżanie kategorii 'Komentarze' z myślą czy przypadkiem nie ma czegoś nowego.

Mało tego! Disqus ma swoją aplikację na smartfon, która również może wysyłać powiadomienia i z łatwością można w niej odpisywać na komentarze. Żyć nie umierać! Mega ułatwienie!

Wystarczy tylko raz się zarejestrować! TO JAK?! :-) Mam nadzieję, że zachęciłam cząstkę z Was!

Teraz kontakt będzie o wiele bardziej ułatwiony i szybszy :-) Do napisania w komentarzach!

PS: Kto czeka na aktualizację włosową lipca?!


Buziak!


Serdecznie zapraszam do śledzenia postów na bieżąco :-)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Cieszę się, że tu jesteś! ❤️️❤️️
Jeśli masz pytania - pisz koniecznie! 😊

Ja lub inne cudowne Kręconowłose, postaramy się odpowiedzieć! Pomagajmy sobie nawzajem w powiększaniu kręconej wiedzy! ❤️️

I pamiętaj! W LOKACH SIŁA! 😁😁😁